Zëvendësministrja video hot në internet për të dashurin, qeveria e shkarkon (video)

Wednesday, August 1, 2012

San Jose, 1 gusht - “Më mungon. Të dua me gjithë fuqinë e shpirtit. Ta dish se më mungon shumë. Çdo gjë që shikon është e jotja”, thotë gjithë epsh para kamerës ish-Zëvendësministrja e Kulturës të Kosa Rikës.

Pas videos pikante, me protagoniste zëvendësministren Karina Bolanos, qeveria e Kosa Rikës, u detyrua ta shkarojl nga posti i Zëvendësministres së Kulturës.

Në videon hot, citon alb-observer.com, Karina Bolanos, shfaqet e veshur vetëm me të brendshmet e saj, teksa gjendet e shtrirë në krevat, i dërgon mesazhe erotike të dashurit të saj. Madje, në një moment ajo prek dhe gjoksin dhe fton të dashurin të vijë pranë saj, të cilin e ka pagëzuar “vogëlush”.

Karina Bolanos, deklaroi për CNN se video në fjalë ishte regjistruar para shumë vitesh, por u publikua nga mekanik kompjuterësh që ia kishte vjedhur asaj, e më pas i bëri asaj shantazh. Video me detajet nga jeta e saj private u publikua fundjavën e shkuar në You Tube.

Ministria e Kulturës Rinisë dhe Sporteve njoftoi sot se video dhe çështjet ligjore që rezultojnë kanë vënë në pozitë shumë të vështirë Karina Bolanos.
Share this article on :
 
© Copyright 2011-2012 Gazeta Sot Online All Rights Reserved.