R.I.P’ – Kënga e re e Rita Ores (VIDEO)

Thursday, April 5, 2012

E famëshmja Rita Ora vjen me këngën e re në bashkëpunim me Tinie Tempah.
Këngëtarja me prejardhje kosovare, ka lansuar këngën dhe klipin më të ri të këngës ‘R.I.P’.

Pas hitit të fundit që pushtoi listat botërore me këngën ‘Hot Right Now’, ajo tani sjellë një tjetër hit

Ketu Poshte Mund Te Shikoni VideonShare this article on :
 
© Copyright 2011-2012 Gazeta Sot Online All Rights Reserved.