Ronaldo nuk e mohon kalimin në Itali

Monday, April 30, 2012

Cristiano Ronaldo e ka lënë të hapur mundësi e kalimit në Serie A në të ardhmen.
“E respektoj Kampionatin italian, por tash është i treti pas Spanjës (La Liga) dhe Anglisë (Ligës Premier)”.
“Por kurrë mos thuaj kurrë. Një ditë, pse jo, atje ka ekipe fantastike, si Interi, Milani dhe Juventusi”, ka thënë superylli i Real Madridit për Mediaset.
Megjithatë, ai ka sqaruar se aktualisht është i lumtur te, siç e ka quajtur, klubi më i madh në botë.
Share this article on :
 
© Copyright 2011-2012 Gazeta Sot Online All Rights Reserved.