Dafina Zeqiri me paruke të "lodhur", por ne krah të...

Tuesday, July 31, 2012


Gjilan, 31 korrik – Ka qenë duke kënduar në Gjilan këngëtarja më e lakuar e momentit Dafina Zeqiri, por si duket i ka zhgënjyer pak fansat për arsye të dukjes së saj.

Flokët false nuk i kishte vendosur aq mirë dhe siç e shihni duket katastrofë. Por në bazë të dëshmitarëve okulare, vipnews ka siguruar edhe këtë foto ku këngëtarja e hitit “Tonight” është me menaxherin e saj Çekiç te pandarë, madje ai është edhe krahu i saj i djathtë kur meshkujt duan të dalin në foto.
Share this article on :
 
© Copyright 2011-2012 Gazeta Sot Online All Rights Reserved.