Noizy vendos te publikoj videon qe mbash peng prej shum kohesh duke rrahut Stresi. (VIDEO)

Wednesday, July 25, 2012

Noizy duke ecur ne tirane me anetaret e grupit te tij.. SHofin Stresin rruges edhe nga frika Stresi afrohet tek disa police qe ti shpetoje anterave te OTR.. pasi ishin te shumte ne numer ata vazhdojne te ecin dhe bejne foto me femra … KLiko me Poshte edhe shiko Videon NE Youtube..





Share this article on :
 
© Copyright 2011-2012 Gazeta Sot Online All Rights Reserved.