Rites ja puthin edhe...

Monday, July 23, 2012Miami, 23 korrik - Këngëtarja Rita Ora çdo ditë po shfaqet me fotografi interesante dhe provokative. 

Ditë më parë ishin publikuar disa foto të saj, ku i shiheshin të pasmet gjatë performancës në një koncert. 

Tash Rita shihet “vet e treta” në një foto ku dy vajzat janë ulur poshtë dhe puthin gjokset e Ritës.
Share this article on :
 
© Copyright 2011-2012 Gazeta Sot Online All Rights Reserved.