Shkendije Mujaj, Ja Kur Nuk Do T’i Zbuloj Me Te Pasmet…

Wednesday, July 25, 2012

Nuk ka dite qe ajo nuk nxjerr ndonje foto provokuese ne profilin e saj, ndersa ndez adrenalinen e adhuruesve meshkuj, te cilet i ka ne Facebook.
Komente nga me te ndryshmet, madje dhe nga ato komentet banalet, nuk e pengojne aspak. E kane krahasuar me Jenifer Lopez dhe Kim Kardashian per shkak te fizikut te saj dhe vitheve, te cilat i reklamon me shume krenari.
‘’Prapanica ime eshte me se origjinale dhe kete forme e kam arritur duke u stervitur ne menyra te ndryshme, pra ka 5 vite qe po djersitem me ore te tera te bej kete forme amazing ass, dhe ate dite kur te shoh nje pale vithe me seksi mes kengetareve tona, nuk do pozoj me, ka perfunduar Shkendija.
Share this article on :
 
© Copyright 2011-2012 Gazeta Sot Online All Rights Reserved.