Reperi Noizy, foto me Kallashnikov në faqet e britanikes The Sun

Tuesday, July 31, 2012

Reperi, i njohur Noizy dhe grupi i tij OTR, kanë qenë pjesë e një artikulli në gazetën e njohur britanike “The Sun” të botuar dy vite më pare ku disa të rinj shqiptarë tregoheshin me armë në duar.
Noizy, sipas gazetës britanike me shtatë janar të vitit 2010, ka postuar në rrjetin social Bebo foto duke mbajtur armë në duar.
Gazeta i përshkruan anëtarët e grupit OTR, anëtar i së cilit është edhe Noizy, si shumë të rrezikshëm dhe të ligë.
Share this article on :
 
© Copyright 2011-2012 Gazeta Sot Online All Rights Reserved.