Rita Ora tregon anën sensuale të saj (FOTO)

Thursday, July 26, 2012

Zakonisht atë e shohim mjaft sportive në jetën e përditshme dhe në skenë, por këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, di që të jetë mjaft sensuale dhe femërore.

Këtë gjë 21-vjeçarja e ka treguar për një set fotografik për revistën Complex, ku Rita shfaqet mjaft provokuese.Share this article on :
 
© Copyright 2011-2012 Gazeta Sot Online All Rights Reserved.