Beyonce përgëzon Orën për albumin e ri (VIDEO)

Saturday, September 8, 2012Beyonce përgëzon Orën për albumin e ri
Beyonce po mbështet Rita Orën ndërsa ka publikuar këngën e saj "Shine Ya Light" duke thënë se e ka pasur në mend atë këngë gjithë ditën. Ajo ka këshilluar fansat që të votojnë Ritën për ballinën e "Women Who Rock" të revistës Rolling Stone dhe e ka përgëzuar për albumin e saj të ri.
"Beyonce, faleminderit për mesazhin. Të dua motra ime e madhe", shkruan Ora në Twitter.
<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/N3xfQS0sekg" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Share this article on :
 
© Copyright 2011-2012 Gazeta Sot Online All Rights Reserved.