Shkëlqeu Rita Ora

Saturday, September 8, 2012


Shkëlqeu Rita Ora

Paraqitja e Rita Orës në MTV Video Music Awards 2012 (VMA) nuk kaloi pa u vërejtur dhe komentuar.
Në ceremoninë prestigjioze të ndarjes së shperblimeve muzikore, të mbajtur të enjten mbrëma në Los Angeles, Rita u shfaq e veshur me një kostum një pjesësh vezullues.
Veshja e saj e punuar veçanërisht për të nga dizajneri Emilio Pucci, ishte e mbuluar me gurë të çmuar shkëlqyes. Në parakalimin mbi tepihun e kuq, Rita shfaqi edhe një herë figurën e saj mahnitëse dhe bëri që shikimet të kthehen nga ajo.
Share this article on :
 
© Copyright 2011-2012 Gazeta Sot Online All Rights Reserved.