Roni Corleone,ne Stillin e Vali Corleones (VIDEO)

Sunday, September 9, 2012Roni Corleone,thote ju lutem mos me beni like e as komente sepse nuk dua dhe nuk me intereson kujt i pelqej e kujt jo apsolut sepse nuk e kam at problem une.
Ju faliminderit per mirkuptim…

Shiko Videon….
<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/7nerE2NMbrI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Share this article on :
 
© Copyright 2011-2012 Gazeta Sot Online All Rights Reserved.