Çiljeta në pritje të fëmijës së parë

Saturday, September 1, 2012


Çiljeta në pritje të fëmijës së parë

Këngëtarja Çiljeta mësohet se është në muajin e katërt të shtatzënisë ndaj ka munguar në skenat shqiptare gjate kesaj vere. Panorama plus ka publikuar një foto në të cilën shihet këngëtarja me barkun e fryrë, dhe nuk bëhet fjalë për një shtim në peshë, por se ajo është në pritje të fëmijës së parë. /albeu.com/

Shtuar më 01/09/2012, ora 11:40
Share this article on :
 
© Copyright 2011-2012 Gazeta Sot Online All Rights Reserved.