Nga të pasmet, Kardashian reklamon gjoksin (Foto)

Friday, September 7, 201220
Ylli i Reality Show, është e njohur për të pasmet e saj , por kohen e fundit ajo ka filluar të reklamojë diqka tjetër. Kardashian në New York kishte veshur një fustan më ndryshe,ku kishte shtrydhur gjoksin e saj , ku nga shiritat e anët e fustanit dilte gjoksi i saj. Kim gjithmonë është ajo që bie në sy me veshjen e saj të veqant dhe gjithmonë e nxehte ./fish media/
Share this article on :
 
© Copyright 2011-2012 Gazeta Sot Online All Rights Reserved.