Kim Kardashian, sërish me një veshje transparente (FOTO)

Monday, September 17, 2012


Kim Kardashian, sërish me një veshje transparente

Dje ajo u shfaq me një veshje transparente, që i zbulonte pak reçipetat dhe gjoksin.
Por sërish sot ajo u shfaq me një tjetër veshje me ngjyrë të zezë, sërish transparente në pjesën e gjoksit.Ylli 31 vjeçar ndodhet në Nju Jork, ndërkohë që paparacët nuk i ndahen për asnjë sekondë.Ajo mbante veshur një palë çizme Givenchy, që kushtojnë plot 1600 dollarë, por që janë të preferuarat e saj.Kim dhe motra e saj, Kourtney do të vendosen në një vilë në Majami për tre muaj. Vila 6 milion dollarëshe do jetë banesa e tyre gjatë xhirimit të realit show nga jeta e tyre.

Share this article on :
 
© Copyright 2011-2012 Gazeta Sot Online All Rights Reserved.