Jennifer ku je nis me këtë fustan(foto)

Friday, September 7, 2012

22
Ajo zakonisht shihet duke bërë plazh në Miami, duke ekspozuar gjithë linjat e saj të mrekullueshme. Por, 37-vjeçarja Jennifer Nicole Lee merret edhe me biznes. Dhe, dje është fotografuar pikërisht në një takim të tillë. Por, edhe këtë herë nuk mund të mos binte në sy se sa provokuese është 37-vjeçarja. Aq më tepër që kishte veshur një fustan shumë të ngushtë dhe të shkurtër, jo normal për një takim biznesi.
Share this article on :
 
© Copyright 2011-2012 Gazeta Sot Online All Rights Reserved.