Të marrësh 1 milion dollarë duke shëtitur në plazh

Saturday, September 1, 2012


Të marrësh 1 milion dollarë duke shëtitur në plazh
  
Prania e Paris Hilton në një klip muzikor për artistin Korean Kim Jang Hoon i ka kushtuar organizatorëve 1 milion dollarë.
Agjensioni i këngëtarit tha se ata kishin marrë në shqyrtim disa emra të mëdhenj tëHollywood-it por në fund kishin vendosur për Paris Hilton.

“Ne kemi marrë në konsiderim emra të mëdhenj të Hollywood-it si Jessica Alba, Scarlett Johansson dhe Paris Hilton për rolin kryesor në klipin e Kim. Por pas disa konsultimeve vendosëm që Paris të jetë fituesja pasi që përshtatej më shumë me kërkesat tona”, u shpreh agjencia.


Paris në këtë videon është parë të shëtiste nëpër plazh ndërsa kënga është baladë e cila do të shfaqet në versionin 3D dhe do të lansohet me 4 tetor. /albeu.com/
Shtuar më 31/08/2012, ora 15:22
Share this article on :
 
© Copyright 2011-2012 Gazeta Sot Online All Rights Reserved.