Dafina Zeqiri, e droguar… (FOTO)

Wednesday, September 5, 2012Ka ngjallur diskutime kjo foto e fundit e Dafina Zeqirit. Këtu këngëtarja shfaqet pa grim dhe në dukje në gjendje jo shumë të mirë fizike. Fansat e saj besnikë janë shokuar kur e kanë parë. Një pjesë tjetër nuk beson se në këtë foto është vetë Dafina, por mendojnë se është dikush tjetër që kërkon ta imitojë.

Pas publikimit të saj në web- e të ndryshme në internet apo në rrjete sociale, aludimet kanë qenë nga më të çuditshmet. Shumë komentues hedhin dyshime së këngëtarja e suksesshme kosovare është në gjendje të dehur ose nën efektin e drogës.
Disa të tjerë madje konfirmojnë se Dafina është përdoruese e lëndëve narkotike dhe nuk habiten nga kjo pamje. Këto thashetheme nuk janë aspak të mira për imazhin e bukuroshes. Urojmë që këngëtarja të reflektojë e të prononcohet për të treguar të vërtetën në mënyrë që adhuruesit e saj të qetësohen dhe imazhi të mos i dëmtohet më tej.
Share this article on :
 
© Copyright 2011-2012 Gazeta Sot Online All Rights Reserved.