Justin Bieber për pak sa nuk aksidentohet

Monday, September 3, 2012

Justin Bieber për pak sa nuk është përfshirë në një aksident të premten për ti shpëtuar paparacëve që e ndiqnin atë me makinë. 18-vjeçari u ndalua për dritaret e ngjyrosura në makinën e tij Fisker Karma sportive në Los Angels pasi një oficer Highway Patrol Kaliforni vuri re se një automjet ecte me shpejtësi pas tij.


Sipas TMZ , dy fotografënxituan në skenën, duke humbur kontrollin e automjeteve të tyre dhe goditjen në një tjetër kur trafiku ishte tepër i rënduar në Ventura Boulevard.

Share this article on :
 
© Copyright 2011-2012 Gazeta Sot Online All Rights Reserved.