Faktet e reja për videon p* rno të Kardashian

Wednesday, September 12, 2012Faktet e reja për videon porno të Kardashian
Të dhëna të reja interesante për çiftin më të ri Kim Kardashian dhe Kanye West. Mediat shkruajnë së fundi se Kanye kryente marrëdhënie s*ksuale me të dashurën e mëparshme duke parë kasetën filmime të seksit të Kim Kardashian. TMZ shkruan se reperi i cili tanimë është duke u frekuentuar me Kim, përdorte videon e saj që qarkulloi për disa kohë në internet që të vinte në formën e duhur për një marrëdhënie të zjarrtë seksuale. Videoja e famshme ishte xhiruar në vitin 2003 mes Kim dhe të dashurit të saj të atëhershëm Ray J por u publikua në internet në vitin 2007 duke shkaktuar shumë stuhi në jetën personale të Kim.
Share this article on :
 
© Copyright 2011-2012 Gazeta Sot Online All Rights Reserved.