Rrit temperaturat në Miami (FOTO)

Tuesday, September 18, 2012Për Selena Gomez, temperaturat janë ende shumë të larta. Ajo ka kaluar thuajse gjithë pushimet e verës në bikini, por nuk do ta përfundojë këtë shumë shpejt.
Aktorja 20 vjeçare është parë duke pushuar në Miami.
Aktorja është në lidhje me pop yllin Justin Bieber dhe siç është raportuar shpeshëherë, ajo i rrin shumë gati kësaj lidhje.
Magazinat shkruajnë se ajo kontrollon çdoherë telefonin e Bieber, sidomos kur kthehet prej ndonjë xhirimi apo koncerti
Share this article on :
 
© Copyright 2011-2012 Gazeta Sot Online All Rights Reserved.