SHBA, 101 vjeçari shtyp me makinë një grup fëmijësh

Saturday, September 1, 2012

SHBA, 101 vjeçari shtyp me makinë një grup fëmijëshNjëmbledhjetë persona kanë mbetur të plagosur, 4 prej tyre në gjendje të rëndë pasi një makinë ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në trotuar përballë ‘Main Street School’në Los Angeles.

Shoferi i makinës ka qenë një 101 vjeçar që është mbrojtur duke thënë: ’Nuk më funksiononin frenat’.

Videon Ndiqeni ne ---> http://www.albeu.com/video-lajme/shba-101-vjecari-shtyp-me-makine-nje-grup-femijesh/84652/

Shtuar më 31/08/2012, ora 14:29
Share this article on :
 
© Copyright 2011-2012 Gazeta Sot Online All Rights Reserved.