Gruaja I Vjen Në Shtëpi, Kurse Të Dashurën E Hedh Nga Dritarja – VIDEO

Wednesday, September 12, 2012Dikush dëshiron të ketë edhe të dashur edhe grua, por ja një shembull që duhet të keni kujdes shumë nese vendosni për një gjë të tillë.
Gruaja që rrezikon të kërcej nga ballkoni ka qenë në shtëpinë e të dashurit, kur pa prit mas i ka ardhur gruaja atij dhe kjo ka qenë e detyruar të kërcej nga dritarja. Se çka do ti ndodh pastaj shiko videon.www.lajmesot.net
Share this article on :
 
© Copyright 2011-2012 Gazeta Sot Online All Rights Reserved.