Rrihet Brutalisht Noizy (FOTO)

Wednesday, September 12, 2012Noizy eshte rrahur ne menyre brutale siq informon Revista Metro.
Nuk dihet akoma se kush dhe per cfare por ajo ka siguruar edhe pamjet e para.
Share this article on :
 
© Copyright 2011-2012 Gazeta Sot Online All Rights Reserved.